<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

Gabinet ,, Dobrze być"
Adres
ul. Frascati 4/2a
00-483 Warszawa
https://www.dobrzebyc.com/
Telefon
696 029 961
Twój rabat
15 %

Dobrze być. to kameralny, przytulny gabinet w samym sercu Warszawy, w którym panuje atmosfera komfortu, bezpieczeństwa i intymności. Podczas zabiegu lub terapii całe miejsce jest tylko dla Ciebie i terapeuty. Po przekroczeniu progu gabinetu zgiełk miasta znika, a Ty w otoczeniu elementów natury - drewna, mchu, naturalnych zapachów - możesz zadbać o siebie.
Tworzeniu Dobrze być. od początku towarzyszyło marzenie prawdziwie holistycznej opieki nad ciałem, duchem i umysłem. Wychodząc z założenia, że wszystkie te czynniki nawzajem na siebie wpływają i nieustannie się zmieniają, powstało miejsce,w którym możesz spotkać terapeutów, którzy łączą wiedzę z wielu dziedzin - terapii manualnej, masażu, kosmetologii, ziołolecznictwa, dietetyki czy psychoterapii. W zabiegach kosmetycznych i masażach korzystają z naturalnych produktów. Na miejscu doradzą Ci także w jaki sposób w duchu minimalizmu dbać o cerę i ciało w domu.

Hotel Aviator SPA Orchidea
Adres
ul. Szybowcowa 41
26-001 Masłów
http://aviator-hotel.pl/pl/oferta/spa_orchidea/
Telefon
606 892 770
Twój rabat ?
10 %

Spa Orchidea mieszczące się w hotelu Aviator serwuje swoim klientom masaże (klasyczny, relaksacyjny, aromaterapeutyczny, gorącymi kamieniami, gorącą świecą, gorącą czekoladą, miodem, bańką chińską, bambusami, wibracyjny, kosmetyczny twarzy, odżywczy masłem shea, drenaż limfatyczny, masaż ciążowy, niemowlęcy, drenaż twarzy, refleksoterapia stóp), ale także gamę różnorodnych zabiegów na ciało i twarz.


Poradnia Psychologiczna OdNowa
Adres
ul. Krucza 17/40
00-525 Warszawa
http://www.poradniaodnowa.pl/
Telefon
666 731 231
Twój rabat
10 %


Poradnię Psychologiczną „OdNowa” tworzy zespół specjalistów, którzy swoją pomoc psychologiczną kierują zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci i młodzieży znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Poza terapią indywidualną, która obejmuje między innymi leczenie nerwicy oraz leczenie depresji prowadzimy terapię grupową, terapię par i rodzin. W zakres naszych usług wchodzi również terapia uzależnień.

Nasi specjaliści, tacy jak psychoterapeuta, psycholog dziecięcy czy logopeda dziecięcy swoją wiedzę zdobywali zarówno w renomowanych uczelniach, jak i szkołach psychoterapii. Ich doświadczenie zawodowe poparte jest długoletnią pracą w oddziałach ogólnopsychiatrycznych i terapeutycznych oraz w poradniach psychologiczno-pedagogicznych.

Psychoterapeuci głównie skoncentrowani są na terapii psychoanalitycznej i wywodzącym się z niej nurcie psychodynamicznym oraz terapii systemowej.
Pracujemy zgodnie z kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Swoją pracę poddajemy stałej superwizji. Podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach i szkoleniach.

POKAŻ